ورود
x
x
x
x

samgfx1985

full service advertising agency

مدل سازی سه بعدی

امتیاز این مقاله 1 پسند
بازدید: 473 دفعه

یکی از مهم ترین و حرفه ای ترین ویژگی واحد تخصصی در زمینه طراحی و چاپ ، ارائه پیش نمایش نهایی یا همان preview قبل از اقدام به چاپ بصورت سه بعدی می باشد.

 

مزیت این امر، احترام به حقوق مشتری مداری می باشد تا کارفرما بتواند در مورد نوع و نحوه اجرای کار اعلام نظر نماید. در کنار این توضیحات، نباید فراموش کرد که ارائه پیش نمایش یصورت سه بعدی می تواند ضریب خطای پس از تولید را تا حدود بسیاری کاهش دهد و این حق مسلم سفارش دهنده هست که بتواند انتخاب کند آیا نیاز به خطایابی از این طریق دارد و یا خیر.

 

نکته بسیار مهم

درصورتی که انتخاب سفارش دهنده (Clinet) مثبت باشد ، درازای تقبل هزینه کمتری برای اجرای موکاپ (Mockup)، میتواند از هزینه های گزاف خطای احتمالی پس از چاپ یا تولید پیشگیری نماید.

در عکس پایین شما می توانید نمونه ای از هزاران پروژه انجام شده توسط تیم ما را مشاهده نماییدمدل سازی سه بعدی - mockup 3d modeling

پیشنهاد سام گرافیک، در اجرای طرح هایی که قابلیت تهیه مدلینگ فراهم است، استفاده از این سرویس میباشد تا قبل از اکران طرح با جزئیات آن بیشتر آشنا شوید.

 بررسی اجمالی

تهیه و رندرینگ مدل سه بعدی، دشواری ها و فرایند بسیار پیچیده ای دارد، از مدل سازی و طراحی مش گرفته تا استایل دادن به موضوع، همگی این ها تنها بخش کوچکی می باشد که استودیو سام گرافیک با پشتوانه به تیم مدل سازی و متخصصین مجرب مفتخر در ارائه این خدمات به نحو احسن می باشد.

 • سال اکران پروژه

  قبل از سال 1400

 • محل انجام پروژه

  کشور ایران

   
   

   

   

 • میزان پیشرفت پروژه

  این پروژه تکمیل و تحویل سفارش دهنده داده شده است

برچسب های مرتبط: مدل سازی cinema 4d ArtiosCAD
مدیر سایت

مدیر سایت

 • آقا
راحله به جمع اعضا سام گرافیک پیوستHimora به جمع اعضا سام گرافیک پیوستپارسا به جمع اعضا سام گرافیک پیوستگلچین به جمع اعضا سام گرافیک پیوستافراز به جمع اعضا سام گرافیک پیوستزهره به جمع اعضا سام گرافیک پیوستسالار به جمع اعضا سام گرافیک پیوستelmira به جمع اعضا سام گرافیک پیوستSoli به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مهران اسماعیلی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای صدور فیش ...**شرکت تمل به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مدیر سایت** / موضوع جدیدی مطرح کرد / ** برای ارسال سفارش ابتدا فرم درخواست ...**کاربر : **مدیر روابط عمومی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای رسیدگی به این موضوع ابتدا تیکت ارسال کنید...**کاربر : **parsa** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **روش ارسال فرم همکاری...**کاربر : **pegah co** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **چطورمیتونم با مدیرعامل مستقیما...****arezoo** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر حسابداری پاسخ جدیدی ارسال کرد **شماره حساب برای شما ...****شرکت فرمند** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **پست خصوصی ** مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **از منوی پیشخوان وارد...**