ورود
x
x
x
x

samgfx1985

full service advertising agency

پرداخت آنلاین

کاربرگرامی، ضمن تشکر از اعتماد شما  لطفا نکات زیر را قبل از پرداخت هرگونه وجه به دقت مطالعه فرمایید

 • ضمن تشکر و قدردانی از شما بابت انتخاب درگاه پرداخت سام گرافیک، لطفا پیش از پرداخت وجه، صفحه قوانین و مقررات سایت سام گرافیک را با دقت مطالعه فرمایید.

 • بدیهی است عملیات پرداخت شما به منزله پذیرش تمامی قوانین ما می باشد.

 • این صفحه پرداخت صرفا برای کاربران داخل کشورایران می باشد، لذا در صورتی که خارج از ایران هستید و دسترسی به شبکه های مالی داخلی (شتاب) نداردید، از صفحه مربوط به تبادلات ارزدیجیتال استفاده نمایید.
samgfx1985-payment-02.jpg
 • صفحه پرداخت آنلاین سام گرافیک، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و بدیهی است هر دستور العملی که توسط دستگاه های مرتبط به این مجموعه ابلاغ می شود لازم اجرا هستند.
 • پرداخت وجه بابت بیعانه به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد، با توجه به متن تنظیم شده در قراداد دیجیتال در صورت مشکل لطفا ابتدا به مفاد مندرج در آن قرارداد مراجعه نمائید.
 • در صورتی که مبلغ وجه پرداختی شما شامل شرایط استرداد وجه در قرارداد باشد، کلیه هزینه های قانونی کسر و الباقی به شما مسترد می گردد.
 • در نظر داشته باشید هزینه های جابجایی و انتقال وجه منجمله کارمزد بانکی از مبلغ استردادی کسر میگردد.
 • شبکه مالی سام گرافیک، می تواند به جهت کنترل صحت هرگونه تراکنش ورودی یا فعالیت های مشکوک به پولشویی و همچنین جلوگیری از عملیات فیشینگ، از پرداخت کننده وجه مدارک شناسایی معتبر مانند تصویر کارت ملی یا فیش واریز و یا مدارک مورد نیاز دیگر برای بررسی صحت انجام تراکنش را مطالبه نموده و تا زمان تشخیص سلامت تراکنش، از تسویه حساب وجه تراکنش با واریز کننده خودداری نماید.
  همچنین سایت سام گرافیک می تواند در صورت عدم همکاری واریز کننده، مبلغ واریزی را تا زمان تعیین تکلیف بلوکه نموده یا پس از کسر هزینه های مربوط به انتقال و جابجایی و کارمزدهای بانکی به حساب پرداخت کننده برگشت بزند.
 • واریز کننده وجه موظف می باشد پس از پرداخت از طریق ارسال تیکت به امور مالی سام گرافیک مراحل پرداخت وجه را اطلاع داده و نسبت به پیگیری ادامه روند قرارداد اقدام نماید، لذا تا زمانی که اطلاع رسانی از جانب پرداخت کننده صورت نگرفته باشد سام گرافیک تعهدی نسبت به تاریخ واریز وجه نخواهد داشت.
راحله به جمع اعضا سام گرافیک پیوستHimora به جمع اعضا سام گرافیک پیوستپارسا به جمع اعضا سام گرافیک پیوستگلچین به جمع اعضا سام گرافیک پیوستافراز به جمع اعضا سام گرافیک پیوستزهره به جمع اعضا سام گرافیک پیوستسالار به جمع اعضا سام گرافیک پیوستelmira به جمع اعضا سام گرافیک پیوستSoli به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مهران اسماعیلی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای صدور فیش ...**شرکت تمل به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مدیر سایت** / موضوع جدیدی مطرح کرد / ** برای ارسال سفارش ابتدا فرم درخواست ...**کاربر : **مدیر روابط عمومی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای رسیدگی به این موضوع ابتدا تیکت ارسال کنید...**کاربر : **parsa** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **روش ارسال فرم همکاری...**کاربر : **pegah co** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **چطورمیتونم با مدیرعامل مستقیما...****arezoo** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر حسابداری پاسخ جدیدی ارسال کرد **شماره حساب برای شما ...****شرکت فرمند** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **پست خصوصی ** مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **از منوی پیشخوان وارد...**